Laserové gravírování

Jedná se o nejmodernější technologii gravírování, která umožňuje zpracovávat organické materiály jako je dřevo, plast, sklo či kůže. Pomocí speciálního přípravku lze gravírovat i do kovů. Tato technologie postupně vytlačuje klasické gravírování díky naprosto přesnému popisování a trvanlivosti, jelikož paprsek laseru fyzicky naruší povrch daného materiálu.  Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Využití je v dnešní době opravdu široké a lze jej nalézt například při umísťování textu, loga či grafiky na předměty ze dřeva, překližky, korku, skla, plastů, plexiskla, papíru, textilu, kamene, gumy, kůže, koženky a kovu. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis.

Gravírováním však možnosti laseru rozhodně nekončí. Laserem lze totiž i řezat, a to do různých materiálů. Řezání se užívá na materiály jako dřevo, plast, plexisklo, překližka, balza aj. Možnosti využití jsou opravdu široké. Jako příklad lze uvést vyřezaná písmena, firemní loga, různé ozdoby, přesné součástky pro modeláře, výrobu různých stojánků, visaček a dalších výrobků.

Provádíme jak sériovou výrobu, tak výrobky na zakázku (např. fotografie gravírované na překližku, sklo..).

 

Ceny laserového gravírování a řezání vycházejí ze složitosti zpracování, velikosti, časové náročnosti a počtu kusů. Kalkulaci lze provést po zaslání konkrétní poptávky. Pro snadnější komunikaci uvádějte v emailu co nejvíce informací: materiál, jeho sílu, rozměr, technologie výroby a předpokládaný počet kusů.